Rekreacyjna Jazda Konna
Zapraszamy do udziału w jazdach konnych prowadzonych przez doświadczonego i odpowiedzialnego instruktora. Prowadzimy kompleksową naukę jazdy konnej dla klientów w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania jeździeckiego.
Posiadamy dobrze wyposażony parkur treningowy z przeszkodami oraz końmi przygotowanymi do konkursów skoków klasy LL i P.
Zajęcia prowadzimy cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych.

Jazdy dla początkujących (lonża)

jazda konna lonżaPierwsze lekcje zaczynamy od nauki czyszczenia i siodłania konia.
Następnym etapem jest jazda pod czujnym okiem uczącego, który prowadzi konia na lonży, (parcianej taśmie), dzięki czemu początkujący jeździec może czuć się bezpiecznie i swobodnie.
Rajdy Konne Lekcje te mają na celu wyćwiczenie równowagi i swobodnego dosiadu oraz zdobycie podstawowych umiejętności umożliwiających kierowanie konie

Jazdy maneżowe
Podczas jazd na ujeżdżalni, początkujący uczą się samodzielnie panować nad koniem, zaś bardziej doświadczeni jeźdźcy doskonalą umiejętności własne i konia.
Jazdy maneżowe przygotowują również do skoków przez przeszkody.
jazda menażowa

Jazdy w terenie
Osoby samodzielnie jeżdżące, dobrze panujące nad koniem, mogą korzystać z wyjazdów w teren odbywający się po okolicznych lasach i polach.
W czasie takich wycieczek można pokonywać nierówności terenu, skakać przez przeszkody znajdujące się na drodze oraz podziwiać przyrodę.
Widoki są bardzo malownicze a ponadto łatwo spotkać zwierzęta: sarny, dziki, łanie, zające.
Rajdy Konne

Oprowadzanie dla dzieci
Dla najmłodszych dzieci oferujemy oprowadzanki na koniu trzymanym przez instruktora.
Pierwszy pozytywny kontakt z koniem sprawia, że dzieci tracą lęk przed dużo większym od nich zwierzęciem oraz nabierają odwagi i samodzielności.
W stajni hodujemy także kuce, którymi bardzo lubią zajmować się małe dzieci.
Zapraszamy na przejażdżki na kucykach.